Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/20036/virtual/www/templates/svsbtemplate3/functions.php on line 194

Made in Jablonec na Pražském hradě

Na galavečeru 44. VALNÉHO SHROMÁŽDĚNÍ EVROPSKÝCH OLYMPIJSKÝCH VÝBORŮ se ve Španělském sále Pražského hradu představila přehlídka Made in Jablonec 2015.

Jedním z fenoménů, který proslavil Českou republiku je po staletí sklo a bižuterie.Každým rokem také vzniká na severu Čech nové představení, které ukazuje to nejlepší, co si pro svoji prezentaci připravili výrobci šperků a skleněných doplňků. Letošní módní přehlídka Svazu výrobců skla a bižuterie, kterou připravuje společně s Preciosou a Granátem Turnov nese název Made in Jablonec 2015 s podtitulem Zdobíme svět. Tématem jsou hlavní světová velkoměsta a tak si můžete prohlédnout některé modely inspirované Moskvou, New Yorkem a Paříží.
Česká bižuterie je známá po celém světě a jsme potěšení, že jsme její špičkové designérské modely mohli na tomto slavnostním večeru předvést.

Svaz výrobců skla a bižuterie tuto přehlídku připravil ve spolupráci se svým partnerem – Českou centrálou pro cestovní ruch, CzechTourism.