Premiéra nové módní přehlídky úspěšně proběhla 11. ledna 2024, dvou představení se celkem zúčastnilo 750 diváků, z toho 250 hostů svazu, Statutárního města Jablonce nad Nisou a účastníků Diskuzního setkání o příhraniční spolupráci .

 

Ohlasy na přehlídku byly velmi pozitivní a úroveň přehlídky ocenila i odborná veřejnost. Například podle vyjádření například ředitelky soutěže Miss České republiky . Made in Jablonec mezi tři největší akce tohoto druhu v České republice. Zájem o přehlídku také dokreslil počet fotografů, který se blížil dvaceti. Sociální sítě i média se touto událostí plnila dalších čtrnáct dní. Svaz potěšilo i veřejné poděkování pedagogů SŠŘS za podporu škol a možnost jejich prezentace před tak širokou veřejností.

Módní přehlídka bude reprezentovat svaz a všechny účastníky a partnery tohoto projektu v ČR i v zahraničí. Probíhají jednání o prezentaci na Mercedes Benz Fashion Night ve Zwickau, na akci Proped v Baku. V České republice zahájí přehlídka lázeňskou sezónu v Konstantinových lázních, představí se na Crystal Valley Weeku v Liberci a na domácí půdě na výstavě Křehká krása 2024.

Děkujeme úspěšnému tým módní přehlídky za půlroční náročnou práci a všem účastníkům projektu za přípravu modelů, a doplňků !! Je skvělé, že přehlídka je mezi nejlepšími v České republice. Máme z toho radost.