Back to Top

Slavnostní otevření prodejny Palace Plus doplnila přehlídka, ukázka výroby a pohoštění návštěvníků.

Pozvání na zahájení přijala celá řada vzácných hostů, jako např. Ing. Petr Beitl, primátor města Jablonce nad Nisou a další. Součástí slavnostního zahájení byla módní přehlídka Made in Jablonec 2013, předvádění výroby bižuterie a dekorování vánočních ozdob. 

Svaz výrobců skla a bižuterie hostil zástupce Asociace cestovních kanceláří, pro které připravil zajímavý program.

Pro delegaci cestovních kanceláří připravil SVSB spolu se Statutárním městem Jablonec nad Nisou, Muzeem skla a ibužuterie v Jablonci nad Nisou a nájemcem svazové prodejny Texo Plus atraktivní program, určený k podpoře cestovního ruchu v jabloneckém regionu a propagaci jeho trdičního bižuterního průmyslu. 

Jabloneckou bižuterii můžete nyní obdivovat i nakoupit v pasáži České národní banky uvnitř prostor Národního numismatického centra.

Veřejná dražba modelů z módní přehlídky

Svaz výrobců skla bižuterie pořádá veřejnou dražbu modelů z módní přehlídky Made in Jablonec 2012. Uskuteční se 22. listopadu v prodejně Palace, Palackého 41, Jablonec nad Nisou. Od 14 hodin si můžete modely zkoušet, v 16 hodin začíná dražba. Většina modelů se draží i s originálními bižuterními doplňky. Vyvolávací ceny budou symbolické.

Adresa

Jungmannova 497/6
466 01 Jablonec nad Nisou

Předseda představenstva

JUDr. Pavel Kopáček
Tel.  602 427 654

Místopředseda představenstva

Ing. Oto Šefraný
Tel. 777 147 947
Ing. Milan Kohout
Tel. 602 427 582

Tajemnice

Radka Havlová
Tel. 723 701 800
E mail: info@svsb.cz