Filtrovat
 • STYL únor 2013

  Mezinárodní veletrh módy, obuvi a koženého zboží STYL a KABO, který se konal v tradičním únorovém termínu od 17. do 19.2., je kontraktační výstavou pro střední a východní Evropu. Již tradičně se zde představilo deset bižuterních firem ze Svazu výrobců skla a bižuterie.

 • Veletrh Styl - jaro 2012

  Ve dnech 12. - 14. února 2012 se v Brně uskutečnnila nejvýznamější akce v oblasti módy v ČR - veletrh STYL - KABO. Svaz výrobců skla a bižuterie zastupovala opět, jako už tradičně, JABLONECKÁ ULICE tvořená 9 stánky s celkem 11 vystavujícími firmami.

 • Delegace do Beihai

  V minulém týdnu navštívila delegace města Jablonec nad Nisou čínské město Beihai, kde byla také 16.2.2012 podepsána starostou Jablonce Petrem Beitlem a primátorem Beihai panem Zhou Jiabinem Smlouva o zřízení partnerství mezi oběma městy.

 • Schůzka SVSB s MZV

  1. února se v Černínském paláci uskutečnila schůzka náměstka MZV Tomáše Duba s delegací SVSB vedenou předsedou J. Hlubučkem. Na programu byla spolupráce ekonomických sekcí zahraničních zastoupení ČR při exportu a případné prezentace bižuterního průmyslu v cizině.

Kontakt

Svaz výrobců skla a bižuterie
Palackého 41
Jablonec nad Nisou
46601

logo facebookFacebook

Radka Havlová
tajemnice svazu
Tel.: +420 732 174 395
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Radka Havlova 200

Akce

Partneři

Pro členy ...

Přihlásit se

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *

Certifikáty


Copyright © 2015. All Rights Reserved.