Back to Top

Zajímavá reportáž o českém granátu, neboli křemičitanu hořečnato-hlinitém, byla odvysílána v pořadu Víkend na TV NOVA v reportáži Adély Klingohrové. Shlédnout ji můžete v archivu TV NOVA

jednani2012-0521.května 2012 navštívila Jablonecko početná delegace podnikatelů z družebního čínského města Beihai a SVSB se výraznou měrou podílel na organizeci pracovního semináře v Paláci Jablonex.
V průběhu odpoledne jsme předvedli v naší prodejně Made in Jablonec letošní módní přehlídku a poté jsme prezentovali kolekci speciálně připravenou pro tento trh a zahájili jednání o možnostech dodávek naší bižuterie do obchodní sítě v Beihai.

 

TEST EVENT – Praha 3.5.2012 – Hotel Pyramida

Tato akce byla obdobou TREND EVENT, kam jsme byli pozváni minulý měsíc. Toto setkání bylo více zaměřeno na hotely, jejich marketingová oddělení a firmy, které se zabývají zážitkovými akcemi. Opět jsme byli pozváni paní Zderadíčkovou, ředitelkou North Bohemian Convention Byro. Prezentovali jsme Svaz a bižuterní průmysl Jablonecka. Nabízeli jsme zážitkovou turistiku krajem jablonecké bižuterie. Pro tento účel budeme zájemců rozesílat materiál, jehož přípravu v této době spolu s firmou JBX Retail dokončujeme. Vypadá to, že o naše ukázky a zážitkové akce bude zájem, ale bude to stát ještě hodně práce a aktivního marketingového působení.

Adresa

Jungmannova 497/6
466 01 Jablonec nad Nisou

Předseda představenstva

JUDr. Pavel Kopáček
Tel.  602 427 654

Místopředseda představenstva

Ing. Oto Šefraný
Tel. 777 147 947
Ing. Milan Kohout
Tel. 602 427 582

Tajemnice

Radka Havlová
Tel. 723 701 800
E mail: info@svsb.cz