2022

Konzulové obdivovali jabloneckou bižuterii

Více než sto honorárních konzulů přivítal v neděli 1. září v Jablonci nad Nisou primátor města Petr Beitl. Návštěvu připravil Svaz výrobců skla a bižuterie (SVSB) ve spolupráci s českou centrálou cestovního ruchu Czech Tourism.

Svazu výrobců skla a bižuterie se podařilo navázat velmi úzké vztahy s Českou centrálou cestovního ruchu Czech Tourism. Úspěšná spolupráce se projevila nejen na srpnové výstavě Křehká krása 2013, ale nově také návštěvou honorárních konzulů v Jablonci nad Nisou. Minisetrstvo zahraničí ve spolupráci s agenturou Czech Tourism připravilo pro více než stovku honorárních konzulů pestrý program. „Jedná se o prestižní akci a považujeme si toho, že prohlídka jablonecké bižuterie byla zařazena do programu,“ řekl místopředseda představenstva SVSB Ing. Milan Kohout.

Konzulové z celého světa měli program opravdu nabitý. Do Jablonce dorazili rovnou z mladoboleslavské Škodovky. V Paláci Made in Jablonec je čekala krátká reprezentativní módní přehlídka letošní kolekce a v Muzeu skla a bižuterie komentovaný výlet do dějin sklářského a bižuterního průmyslu, který je pro Jablonecko typický. Honorárním konzulům se v Jablonci věnoval také primátor města Petr Beitl, který je přišel nejen pozdravit a přivítat ve městě, ale s mnohými pohovořil a představil Jablonec jako místo vhodné pro strávení aktivní dovolené i jako místo, kde je možné navázat obchodní vztahy. „Jablonec byl a je městem bižuterie. Těší mě, že svaz výrobců navázal úzké vztahy s agenturou Czech Tourism a jablonecká bižuterie opět otvírá dveře do světa nejen pro odborníky, ale i pro turisty z různých zemí,“ řekl primátor.

Kontakt

Svaz výrobců skla a bižuterie

Jungmannova 497/6
Jablonec nad Nisou
46601

logo facebookFacebook

Radka Havlová
tajemnice svazu
Tel.: +420 723 701 800
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Radka Havlova 200

Partneři

kudyznudy logo

 

Akce

Pro členy ...

Přihlásit se

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *

Certifikáty


Copyright © 2015. All Rights Reserved.