Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/20036/virtual/www/templates/svsbtemplate3/functions.php on line 194

Ohlédnutí za výstavou Křehká krása 2013

Výstava Křehká krása, která se konala v jabloneckém Eurocentru od 8 do 11. srpna 2013, přilákala do města bižuterie - Jablonce nad Nisou - téměř 6 tisíc návštěvníků.

Shlédli produkci 30 výrobců skla a bižuterie a na 13 pracovních místech mohli sledovat, jak se bižuterní ozdoby a skleněné předměty vyrábějí. Řada z těchto pracovišť umožnila návštěvníkům vyrobit si vlastní suvenýr. Už před vchodem na výstavu vítala návštěvníky nevšední podívaná - sklářská pec. Dále bylo před pavilony umístěno předvádění činnosti mačkářské pece. Součástí akce byla výstava sklářských výtvarníků a své expozice nabízelo k shlédnutí i sousedící Muzeum skla a bižuterie. Všechny tyto aktivity přitahovaly pozornost po celý den a návštěvníci si jistě odnášeli nevšední zážitky. Na otevřené scéně Eurocentra byl zajímavý doprovodný program s 12 hudebními soubory a módními přehlídkami Made in Jablonec 2013. Bylo postaráno i o gastronomické zážitky. Toto zajistily firmy z Polska, Německa i od nás.

eu-cil3-ergn-text cesky-170pxAkce se těšila velké pozornosti medií.

Výstava Křehká krása 2013 měla výborné ohlasy od návštěvníků i od vystavovatelů. Většina se s námi loučila s tím, že se za rok opět sejdeme. Tradice takovýchto vystoupení bude nejen oživením fenomenu jabloneckých výstav, ale i prezentací Svazu výrobců skla a bižuterie i všech ostatních sklářských a bižuterních firem v regionu i mimo něj.

Děkujeme všem partnerům, kteří nám pomohli tuto úspěšnou akci realizovat.

Přinášíme vám krátký klip stanice RTM a fotografie z průběhu výstavy.

 

Kontakt

Svaz výrobců skla a bižuterie
Palackého 41
Jablonec nad Nisou
46601

logo facebookFacebook

Hana Semelková
tajemnice svazu
Tel.: +420 732 174 395
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

semelkova 200

Akce

Partneři

Pro členy ...

Přihlásit se

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *

Certifikáty


Copyright © 2015. All Rights Reserved.