Činnost svazu

Stanovy
Adobe Acrobat
Program
Adobe Acrobat
Přihláška
Microsoft Word

Svaz výrobců bižuterie byl založen již v roce 1991. V průběhu téměř dvou desítek let procházel různými etapami, vývoje a v roce 2010 zvolil nové představenstvo do jehož čela byl zvolen nestor bižuterního podnikání na Jablonecku pan Jaroslav Hlubuček.

Na valné hromadě SVB 15. července 2010 byla na základě požadavků některých regionálních producentů odhlasována změna názvu svazu na "Svaz výrobců skla a bižuterie" (zkratka SVSB) .

Členové představenstva se shodli na prioritách, které by měl SVSB prosazovat ve své další činnosti.
Prvním, a to velmi aktuálním problémem, je záchrana nejdůležitějších nástrojů ze zanikající společnosti Jablonex Group, aby byla co nejméně ohrožena výroba kovodílů nutných při kooperačních dodávkách pro jednotlivé producenty bižuterie. V tomto nesmírně důležitém úsilí se velmi aktivně zapojili další členové svazu jako Muzeum skla a bižuterie v Jablonci v čele s paní ředitelkou ing.Slabou společně s předsedou představenstva Okresní hospodářské komory ing. Opatrným a Městským úřadem.

SVSB chce po odchodu dvou dominantních členů dělat další kroky pro podporu činnosti drobných a středních bižuterních firem v regionu.
Těmito kroky by měly být například společné prezentace na různých výstavách a veletrzích s jednotnou vizualizací pod názvem "Jablonecká ulice", nebo navazování na éru módních přehlídek Jablonexu společnou módní show.
Rozhodně bude SVSB usilovat o získání dotací z programů Ministerstva průmyslu a obchodu či dalších státních útvarů.
Jednotným mottem představenstva tak je myšlenka, že bižuterní firmy potřebují v současné ekonomické situaci subjekt, který jim bude v jejich aktivitách skutečně pomáhat.

Kontakt

Svaz výrobců skla a bižuterie
Palackého 41
Jablonec nad Nisou
46601

logo facebookFacebook

Radka Havlová
tajemnice svazu
Tel.: +420 732 174 395
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Radka Havlova 200

Partneři

kudyznudy logo

 

Akce

Pro členy ...

Přihlásit se

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *

Certifikáty


Copyright © 2015. All Rights Reserved.